asas

Luxusné firemné priestory 200m2, blízko centra, Michalovce

Cena:
10,00 €/mesiac
Kraj:Košický kraj
Okres:Michalovce
Obec:Michalovce
Ulica:Masarykova
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:4
Úžitková plocha:200 m2
Verejné parkovanie:Áno
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:100528

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte luxusný priestor, ktorý bude vystihovať Vás a Vašu firmu a zároveň sa potrebujete odprezentovať klientom na najvyššej úrovni máme pre Vás ideálne riešenie.

Libero Slovakia ponúka na dlhodobý prenájom luxusné zrekonštruované obchodné / kancelárske priestory vhodné pre firmy, ktoré hľadajú vysoký štandard pre seba a svojích klientov. Priestory majú vlastný vstup cez samostatné schodisko priamo z dvora, kde sa nachádza vyhradené parkovisko. Rozloha priestorov je cca 200m2, dispozične pozostávajú z 2 samostatných uzatvorených kancelárii, vzdušného a moderného openspace priestoru s terasou, šatne/ kuchynky, kúpeľne, 2 toaliet , podkrovných priestorov na poschodí. Priestory sú klimatizované a pripojené na internet s možnosťou okamžitého spustenia prevádzky. Celý objekt je chránený kamerovým a zabezpečovacím systémom.

Hlavnými výhodami sú: priestrannosť a moderne dispozičné riešenie, poloha objektu – Masaryková ulica, ktorá je ľahko dostupná pre zamestnancov, ale aj klientov, vyhradené parkovacie miesta + priestranne odstavné plochy v okolí.

Viac informácii veľmi radi poskytneme prostredníctvom telefónu, alebo emailu, ale určite odporúčame obhliadku danej nehnuteľnosti.
Libero Slovakia, divízia realít - Zverte sa do rúk profesionálov Libero Slovakia.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Daniel Kudelás
Telefón:0950824012
E-mail:daniel.kudelas-ZVNC-liberoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Libero Slovakia - Divízia realít | Právno-finančná ochrana, Reklama a Predaj nehnuteľností.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa najme Právno-finančnou ochranou, reklamou, marketingom predávaných nehnuteľností. Naša spoločnosť a nami predávané nehnuteľnosti vyčnievajú z davu ponúk, vďaka nášmu security & private services, marketingu a reklamnej kampani!

Libero Slovakia - Divízia Investícií | Developerske projekty a ich predaj, Realizácia investičnej kúpy - predaja.