asas

Historická rodinná vila na predaj, Hurbanovo

Cena:
199 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Komárno
Obec:Hurbanovo
Ulica:Hurbanovo
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:660 m2
Plocha pozemku:7349 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:100188

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predstavujeme Vám rodinnú vilu postavenú na konci 19. storočia na pozemku s rozlohou až 7349 m2 blízko centra mesta. Dvor má rozlohu 1937 m2, záhrada ďalších 5412 m2. Steny sú z pálených tehál, strecha je z pálených škridiel na trámoch z kvalitného červeného smreku. Budova má dve nadzemné podlažia, ktoré každé o sebe tvorí samostatnú bytovú jednotku a jedno podzemné podlažie asi 2/3 z celkovej úžitkovej plochy, ktoré tvorí klenbová pivnica.
Jednotlivé podlažia spája centrálne schodisko, ktoré vedie aj na povalu, ktorá dáva možnosť ďalšieho využitia rozsiahleho podkrovného priestoru.
Na prvom poschodí sa v strede domu nachádza chodba pozdĺž troch predných izieb, oproti ktorých sú sociálne miestnosti a komora a ďalšie dve izby, z ktorých prvá je priechodná. Na konci chodby je kuchyňa. Izby majú vysoké stropy, drevené podlahy, drevené okná a interierové dvere.
Prízemie je prakticky identické avšak časť, teda dve izby sú oddelené, nakoľko sa v posledných rokoch komerčne využívali.
Vo vile sú zavedené všetky inžinierske siete ( plyn, elektrina, mestský vodovod, kanalizácia).
Vykurovanie objektu zabezpečuje na každom poschodí samostatný plynový kotol. V jednej miestnosti je keramická pec.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina 220 V / 380 V, plyn, mestský vodovod, kanalizácia. Pri dome sa nachádza aj vlastná studňa, ktorá si vyžaduje prečistenie.
Bývalý kaštieľ nie je kultúrnou pamiatkou, preto renovácia a účel použitia nespadá pod schvalovací proces Pamiatkového úradu. Jedinečnosť tejto nehnuteľnosti spočíva v architektonickom dobovom štýle, ktorý predikuje neobyčajné bývanie, prípadne komerčné využitie pre nevšedné zážitky, k čomu môže prispieť aj veľkorysý pozemok.
Odporúčam osobnú obhliadku !

Maklér:

makler
Maklér:Robo Korim
Telefón:0948373050
E-mail:nz.liberoreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Libero Slovakia - Divízia realít | Právno-finančná ochrana, Reklama a Predaj nehnuteľností.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa najme Právno-finančnou ochranou, reklamou, marketingom predávaných nehnuteľností. Naša spoločnosť a nami predávané nehnuteľnosti vyčnievajú z davu ponúk, vďaka nášmu security & private services, marketingu a reklamnej kampani!

Libero Slovakia - Divízia Investícií | Developerske projekty a ich predaj, Realizácia investičnej kúpy - predaja.