Služby, ktoré Vám naši makléri ponúkajú pri predaji Vašej nehnuteľnosti:

 • Nabratie Vašej nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - zistenie Vašich požiadaviek, kvalitné nafotenie propagačných fotiek, zistenie technického i právneho stavu nehnuteľnosti, prvotná konzultácia ceny 

 • Zverejnenie ponuky - ponuka Vašej nehnuteľnosti bude zverejnená do 24 hodín od jej nafotenia. Súčasťou inzerátu je vždy kvalitne spracovaný pôdorys Vašej nehnuteľnosti v 3D formáte, aby mal záujemca jasnú predstavu o dispozícii Vašej nehnuteľnosti.

 • Štatistika sledovanosti a konkurencieschopnosti Vašej nehnuteľnosti - každý z našich maklérov má vo svojom programe vyhradený čas, v ktorom sa zameriava na sledovanie štatistík zobrazovania Vášho inzerátu a ponuky podobných nehnuteľností vo Vašej lokalite. Výsledkom tohto sledovania je stratégia predaja Vašej nehnuteľnosti.

 • Pravidelné informácie - Váš kontakt s našim maklérom bude na týždennej báze. Každý týždeň budete mať čerstvé informácie o sledovanosti Vašej nehnuteľnosti aj s popisom, čo urobíme aby sme predaj Vašej nehnuteľnosti urýchlili.

 • Aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu Vašej nehnuteľnosti – Naša spoločnosť je výnimočná tým, že má centrum pre aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu Vašej nehnuteľnosti. Naši zamestnanci trávia veľa času s ľuďmi, ktorí maju v úmysle kúpiť nehnuteľnosť. Títo záujemcovia sú systémom automaticky spájaný s ponukou nehnuteľností, čo znamená, že kupujúceho pre Vašu nehnuteľnosť môže nájsť aj ktorýkoľvek z maklérov našej spoločnosti,

 • Spolupráca s inými realitnými kanceláriami - Systém a zamestnanci našej realitnej kancelárie zabezpečuje ustavičnú komunikáciu s ostatnými realitnými kanceláriami. Preto dokážeme zabezpečiť rýchly predaj Vašej nehnuteľnosti aj záujemcovi, ktorý hľadá nehnuteľnosť cez inú realitnú kanceláriu

 • Obhliadka nehnuteľnosti so záujemcom - Po úspešnom nájdení záujemcu o kúpu s ním absolvujeme obhliadku Vašej nehnuteľnosti, kde mu objasníme všetky otázky. Záujemca o kúpu nehnuteľnosti od nás dostáva veľkú podporu v objasnení toho, či mu Vaša nehnuteľnosť vyhovuje. Priamo u nás môže dostať grafický návrh na prerobenie nehnuteľnosti aj s transparentne vyčíslenými nákladmi. So záujemcom prekonzultujeme predbežnú znaleckú hodnotu nehnuteľnosti a jeho osobné možnosti na získanie úveru. Po rozhodnutí klienta kúpiť nehnuteľnosť na úver, dostáva zdarma služby nášho finančného sprostredkovateľa, ktorý mu vybaví exkluzívnu úrokovú sadzbu.

 • Šetríme Vám čas - Ak ste zaneprázdnený prácou, alebo osobným životom, dokážeme obhliadky Vašej nehnuteľnosti uskutočňovať aj bez Vašej prítomnosti. Stačí ak sa s maklérom dohodnete na tejto forme spolupráce.

 • Právne služby - Po nájdení kupujúceho pre Vašu nehnuteľnosť pre Vás vypracujeme bezplatne celú zmluvnú dokumentáciu.

 • Dohliadneme na uskutočnenie platby za Vašu nehnuteľnosť - Už sa nemusíte báť špekulantov, na to že peniaze za Vašu nehnuteľnosť prídu na Váš účet dohliadneme.

 • Nájdeme Vám nové bývanie podľa Vašich predstáv - Počas predaja Vašej nehnuteľnosti je Vám náš maklér k dispozícii aj pri konzultácii nehnuteľnosti, ktorú chcete kúpiť. Pre vyhľadanie Vašej nehnuteľnosti využije najinovatívnejšie metódy a k tejto kúpe dostávate taktiež veľa benefitov.