asas

Čiastočne zrekonštruovaný dom v Búči, predaj

Cena:
29 900,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Komárno
Obec:Búč
Ulica:Búč
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:140 m2
Plocha pozemku:1550 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:100281

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predstavujeme Vám čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Búč v tichej ulici. Postavený je na viac ako 1500 m2 pozemku. Obytná časť má rozlohu približne 140 m2. Ďalšiu zastavanú časť tvorí veľká komora a garáž. Oproti rodinného domu je hospodárska budova a pivnica s biologickou čističkou odpadových vôd. Ide o klasický sedliacky dom avšak postavený s pálených tehál. Pozostáva z chodby, z 3 izieb, pričom obývačka je spojená s kuchyňou a tie ďalšie dve izby sú až za nimi. Vedľa kuchyne je kúpeľňa s WC a komora.
V dome prebehla pred časom rekonštrukcia, ktorá spočívala v sadrokartónovom obložení s izoláciou a aj v izolovaní stropu s bodovým osvetlením, výmene elektrického vedenia, plynových a vodovodných vedení ako aj kanalizačného potrubia. Podlaha je tiež izolovaná a pokrytá drevenou palubovkou. V jednej izbe,kde za sadrokartónom sú prívody a odvody vody, nakoľko tu mohla byť kúpeľňa a v existujúcej kúpeľni s WC je keramická podlaha. Okná sú drevené eurookná. Kúrenie je zabezpečené V dome sú všetky inžinierske site. Teplo je zabezpečené liatinovými plynovými konvektormi zn. Demrad, ktoré na rozdiel od obyčajných "gamatiek" spotrebujú menej plynu na kúrenie, lebo liatina po zahriatí, drží teplo dlhšie . Teplá voda je na z elektrického bojlera. Voda na zavlažovanie je z kopanej studne vedľa pivnice. V záhrade sú rodiace stromy. Susedia sú poriadni.

Maklér:

makler
Maklér:Robo Korim
Telefón:0948373050
E-mail:ponukabazos666-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Libero Slovakia - Divízia realít | Právno-finančná ochrana, Reklama a Predaj nehnuteľností.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa najme Právno-finančnou ochranou, reklamou, marketingom predávaných nehnuteľností. Naša spoločnosť a nami predávané nehnuteľnosti vyčnievajú z davu ponúk, vďaka nášmu security & private services, marketingu a reklamnej kampani!

Libero Slovakia - Divízia Investícií | Developerske projekty a ich predaj, Realizácia investičnej kúpy - predaja.