asas

Apartmány s návratnou investíciou | 47498€-122522€

Cena:
dohodou
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Tvrdošín
Obec:Zuberec
Kategória:Byty
Druh:Apartmán
Úžitková plocha:0 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:10186

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Kúpou apartmánu sa stávate majiteľom nehnuteľnosti v unikátnej časti Oravy, ktorá zaručuje množstvo príležitostí trávenia voľného času v každom ročnom období. Práve správny výber lokality pri investícii do rekreačnej nehnuteľnosti je zárukou jej výnosu.

Apartmány sú cenovo dostupné a ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii, ale zároveň z nej môžete vyťažiť aj v čase, keď ju nebudete využívať. Postaráme sa o to, aby pre Vás bezstarostne zarábala po celý rok. Staňte sa súčasťou neprestajného turistického ruchu tejto malebnej časti Slovenska a využite jeho nielen spoločenskú, ale aj podnikateľskú hodnotu.


Prečo investovať
Ubytovacím zariadeniam sa na Slovensku darí. Z údajov štatistického úradu vyplýva, že počty turistov dosahujú rekordy. Za uplynulých 9 mesiacov sa na 5 miliónovom Slovensku ubytovalo až 4,21 milióna domácich a zahraničných hostí.

Investovať do apartmánu sa oplatí z viacerých dôvodov:
- máte vlastné miesto na voľné chvíle
- zarábate na prenájme bez starostí
- ochrana peňazí pred infláciou
- prestíž


Ako to funguje
Vy, ako majiteľ apartmánu, máte možnosť rozhodnúť, kedy ho budete využívať pre seba, či rodinu a kedy využijete služby nášho obchodného oddelenia, ktoré sa postará o jeho maximálnu možnú obsadenosť.
Výhodou je, že sa o nič nestaráte, a pritom dostanete províziu až 70 % z ceny ubytovania. Takto Vaša nehnuteľnosť môže zarobiť už po prvom roku 5-10% z výšky investície.
Vašimi nákladmi sú len platby za energie a vodu a poplatky za správu, údržbu a upratovacie služby.

Spravili sme prehľad návratnosti apartmánu v porovnaní s bežnou rezidenčnou nehnuteľnosťou. V porovnaní je 1-izbový apartmán v priemernej cene 50 tisíc eur pri rôznej vyťaženosti, samozrejme zisk je kalkulovaný po odrátaní všetkých nákladov. Ako vzorovú rezidenčnú nehnuteľnosť sme pre účely porovnania brali do úvahy prenájom 2 izbového bytu v Bratislave, pri súčasnej priemernej cene bytu 121 tisíc eur a 650 eur za jeho prenájom.
Z prieskumu vyplýva návratnosť apartmánu od 7 až 14 rokov, podľa vyťaženosti. Navyše sa tu využíva kumulovanie krátkodobého prenájmu, ktoré vytvára vyššie príjmy, než pri dlhodobom prenájme bytu. Vizuálny graf nájdete vo fotografiách.

Apartmány sa ponúkajú vo viacerých cenových a dispozičných možnostiach | 28m2-64m2 | 47498€ - 122522€ | 1-2-3 izb. apartmán.
Základná jednotka pozostáva z predsiene, kúpeľne a jednej, či dvoch izieb doplnených o veľkú terasu, balkón alebo lodžiu. Na prízemí bude spoločná lyžiareň, wellness, recepcia a kaviareň.

Ešte máte k dispozícií 49 apartmánov z 66.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť volajte makléra 0948284399.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Pichnarčík
Telefón:0948284399
E-mail:pichnarcik.martin-ZVNC-liberoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Libero Slovakia - Divízia realít | Právno-finančná ochrana, Reklama a Predaj nehnuteľností.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa najme Právno-finančnou ochranou, reklamou, marketingom predávaných nehnuteľností. Naša spoločnosť a nami predávané nehnuteľnosti vyčnievajú z davu ponúk, vďaka nášmu security & private services, marketingu a reklamnej kampani!

Libero Slovakia - Divízia Investícií | Developerske projekty a ich predaj, Realizácia investičnej kúpy - predaja.